Не дозвонились?
Телефон:
(044) 383-06-45
(050) 380-08-98
(067) 657-53-66
Корзина

Товаров: 0 шт.

На сумму: 0.00 грн.

Блог / Новости RSS 2.0

Лікуємо носики

Нежить ми завжди вважаємо легкою хворобою. Доросла людина, дійсно, переносить таке гостре запалення слизової оболонки порожнини носа «риніт» швидко і досить легко. Але для дітей сильний, і як це часто буває, повторний нежить може стати великою проблемою.

 

Найпростіший і безпечний спосіб полегшити стан дитини при нежиті є правильно зроблене промивання носа фізіологічним розчином. Препарати для такого лікування призначає лікуючий педіатр, ЛОР-лікар, а також алерголог.

 

В даний час на ринку з'явився новий препарат Брiс - спрей для носа на основі морської води. Допомагає захистити слизову оболонку носа від пересушування, тим самим запобігає попаданню в організм інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Застосовується як допоміжний засіб при лікуванні в період простудних захворювань або алергіях. До його складу входять ефірні масла, пантенол і морська вода, які допомагають піклуватися про слизову оболонку носа. Різного роду пил і хвороботворні шкідники можуть також бути збудниками різних інфекцій, а утруднене носове дихання, як правило, підвищує ризик проникнення інфекції в організм. Отже, своєчасне зволоження, очищення та обережний догляд за слизовою оболонкою носа допоможе уникнути інфекційні захворювання та ускладнення, пов'язаних з ними. Застосовувати його можна і дітям і дорослим. 

 

Чим же небезпечний нежить? 

 

Нежить найчастіше викликаний різними вірусними інфекціями або алергією, але можливо його ускладнення бактеріальною інфекцією: синусит, гайморит, отит. 

 

Груднички особливо важко переносять стан закладеності і набряку слизової, тому як при грудному вигодовуванні, або ж з пляшечки, не можуть нормально смоктати молоко. Їм постійно доводиться зупинятися через кожні кілька ковтків, для того щоб віддихатися. Через це малюкові стає важко отримати необхідне харчування і рідину, яка дуже необхідна при захворюванні. 

 

Слиз з носа, що скупчилася в носовій порожнині стікає по задній стінці глотки, і інфекція може «спускатися» по дихальних шляхах, потрапляючи спочатку в глотку, після в гортань і бронхи. Саме тому для того, щоб полегшити дихання дитині і запобігти різного роду ускладнення обов'язково необхідне правильне лікування. 

 

На жаль, нежить не завжди проходить через тиждень. Найчастіше після лікування виділення не зменшуються, і доводиться вже звертатися не до дільничного педіатра, а до дитячого ЛОР-лікаря. 

 

Загалом, стратегія лікування завжди залежить від причини, яка викликала проблему. При алергічному риніті алерголог пропише дитині комплекс призначень. Його мета - терапія основної проблеми (наприклад, антигістамінні препарати, які повинні зняти хворобливу реакцію організму, а дієта допоможе закріпити ефект), та аерозолі - місцеві гормональні препарати, які допоможуть при виділеннях з носа. 

 

Але незалежно від причини, грамотне й правильне зволоження порожнини носа дасть величезне полегшення дитині. Ніжний і м'який догляд за носиком малюка забезпечить необхідний захист його організму.